O nas

Bądź z ByPolka!

W By Polka ubieramy, inspirujemy i odkrywamy piękno Polek!
Dołącz do naszego klubu!

Rewolucja ByPolka!

By Polka powstała w 2008 roku. Wtedy otwarty został przez Paulinę „Polka” Oździńską pierwszy butik w Żywcu. Wraz z nim pojawiły się lokalne pokazy, metamorfozy i przeglądy garderoby. Wszystko po to, aby inspirować, uczyć akceptacji siebie oraz pokazywać, że każda kobieta ma w sobie pokłady unikatowego piękna.

Bardzo szybko pasja do mody Polki przerodziła się w pierwsze autorskie kolekcje. Firma prężnie się rozwijała. Pojawił się następny butik w Bielsku-Białej i plany na kolejne obiekty w środkowej Polsce. Było fantastycznie, a zapowiadało się, że będzie jeszcze lepiej. Niestety wszystko przerwała choroba…

Walka ze śmiertelną chorobą jest jak rytuał przejścia. Pozwala nam dojrzeć i przewartościować swoje życie. Dla Polki stało się jasne, że to na czym chce się skupić jeżeli przetrwa, to na swojej rodzinie, pasji do mody, własnym zdrowiu i pomocy innym ludziom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji.

 

Nie to co osiągasz, ale to, co przezwyciężasz, definiuje twoją karierę. Kierowana tą myślą Polka, postanowiła zaprojektować kolekcję inspirowaną swoją historią, pobudzającą w innych kobietach odwagę do walki o siebie. Kolekcję, w której każdy pojedynczy element, nadawałby się do wkomponowania w codzienne, ale też wyjściowe stylizacje. Taką, w której materiały najwyższej jakości i dbałość o szczegóły, pozwoliłyby na stworzenie ubrań całorocznych – wywodzących się z filozofii umiarkowanego konsumpcjonizmu. Jak postanowiła, tak zrobiła.

Tak oto By Polka stała się symbolem świadomego wyboru, odwagi i pewności siebie. Wizytówką kobiet, które nigdy, ale to nigdy się nie poddają i chciały móc wreszcie wyrazić swoją osobowość poprzez styl i ubrania.

Paulina

By Polka to ubrania i inspiracje dla Polek, które akceptują kim są. Celebrują życie i własną kobiecość!

Dołącz do nas!

Zapisz się do newslettera i dołącz do klubu ByPolka, w którym rozdajemy zniżki i inspirujemy: